fbpx

Obserwuj nas:

Nie musisz martwić się poszukiwaniem specjalistów w różnych lokalizacjach - sprawdź nasz zespół ekspertów:Zespół 32NS

Zajmujemy się kompleksowo zdrowiem naszych pacjentów. Nasi lekarze specjalizują się we wszystkich obszarach nowoczesnej stomatologii:
– stomatologii estetycznej,
– implantów,
– protetyki (licówki, korony, protezy),
– projektowania i metamorfozy uśmiechu (Digital Smile Design)
– mikroskopowego leczenia kanałowego,
– chirurgii,
– periodontologii (chorób dziąseł),
– ortodoncji,
– mikroskopowej stomatologii zachowawczej,

lek. dent. Ewa Trystuła

mikroskopowe leczenie kanałowe, projektowanie i metamorfoza uśmiechu

 • O mnie

  Jestem specjalistą z zakresu mikroskopowego leczenia kanałowego, ale otaczam Was kompleksową opieką. Wspólnie z wielospecjalistycznym zespołem 32 Nowa Stomatologia jesteśmy gotowi wykonywać zabiegi na najwyższym poziomie z każdej dziedziny stomatologii. Zaczynamy zawsze punktualnie, w przyjaznej atmosferze, stawiając na pierwszym miejscu Wasze dobre samopoczucie. Każde spotkanie odbywa się zgodnie z wcześniej opracowanym planem leczenia, uwzględniającym Wasze sugestie i potrzeby. To ja pamiętam o Waszych wizytach kontrolnych i przypominam o przeglądach. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i doświadczenie. Chętnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach stomatologicznych, zarówno zagranicznych, jak i polskich.Poza ciągłym zdobywaniem dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia, moim celem jest doskonalenie jakości obsługi moich pacjentów.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Ewa Trystuła - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Ewa Słupińska

projektowanie i metamorfoza uśmiechu, stomatologia estetyczna, protetyka, bonding

 • O mnie

  Praca jest moją pasją, a swoje zainteresowania zawodowe ukierunkowałam przede wszystkim na stomatologię estetyczną i protetykę. Brałam udział w kilkudziesięciu kursach medycznych, szczególnie z zakresu estetycznej odbudowy zębów (licowki, korony, mosty, kompozytowe odbudowy bezpośrednie), stomatologii minimalnie inwazyjnej, okluzji i planowania leczenia protetycznego, implantoprotetyki oraz fotografii stomatologicznej i portretowej.
  Uważam, że ważną częścią zawodu lekarza jest pomaganie tym, którzy nie mogą sobie pozwolić na opiekę lekarską, dlatego kilkakrotnie brałam udział w wolontariatach medycznych, m.in w Indiach i Timorze Wschodnim.
  Uwielbiam podróże, w wolnym czasie uprawiam sport, głównie biegi długodystansowe, kolarstwo szosowe, jestem także Instruktorem Narciarstwa PZN.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl

lek. dent. Ewa Woźniak

protetyka, stomatologia estetyczna, projektowanie i metamorfoza uśmiechu

 • O mnie

  Już podczas studiów na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego zainteresowała mnie protetyka stomatologiczna, w tej dziedzinie kształciłam się realizując program trzyletniego stażu specjalizacyjnego. Wiele czasu poświęcam na przystępne wytłumaczenie Pacjentowi możliwości leczenia, tak aby Pacjent mógł świadomie uczestniczyć w tym procesie. Szczególnie ważne jest dla mnie połączenie rzetelnej, opartej na wynikach badań naukowych wiedzy teoretycznej z precyzją wykonywanych zabiegów, dlatego też biorę udział w licznych szkoleniach i kursach praktycznych z zakresu protetyki.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Ewa Woźniak - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Aneta Furtak

periodontologia (choroby dziąseł), implanty

 • o mnie

  Specjalizuję się w wąskiej dziedzinie stomatologii, w leczeniu choroby przyzębia parodontozy (choroby dziąseł). Na podstawie szczegółowego badania przygotowuję dla pacjenta plan leczenia, następnie realizujemy założenia przedstawionego harmonogramu. Wszystkie zabiegi wykonuję w powiększeniu (lup stomatologicznych albo mikroskopu), dzięki czemu wiem, że są perfekcyjnie wykonane. Proces leczenia traktuję jako pracę zespołową pacjenta i moją, dlatego dużą uwagę kieruję na edukację, wyjaśnienie celu oraz kolejnych zaplanowanych kroków.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Aneta Furtak - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Kinga Grzegocka

ortodoncja

 • O mnie

  Całe swoje stomatologiczne życie poświęcam poszerzeniu wiedzy o ortodoncji, czyli prostowaniu zębów i tworzeniu fantastycznych uśmiechów. Plan leczenia szczegółowo omawiam z pacjentem - bardzo ważne jest dla mnie, żeby poszczególne etapy leczenia były jasne i zrozumiałe. Piękny zdrowy uśmiech to „wisienka na torcie”, pod którą kryją się lata samodzielnej pracy pacjenta, pracy innych lekarzy i na koniec mojej. Zakończenie leczenia to zawsze wspaniały moment, nie tylko dla pacjenta ale i dla mnie, daje mi ogromną satysfakcję . Najbardziej cieszą mnie piękne uśmiechy pacjentów! Jestem specjalistą ortodoncji, swoje umiejętności mogę potwierdzić pozytywnym wynikiem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Pracuję również ze studentami - jestem nauczycielem akademickim w Katedrze i Zakładzie Ortodoncji Instytutu Stomatologii Collegium Medicum UJ w Krakowie.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl

lek. dent. Przemysław Broda

mikroskopowe leczenie kanałowe

 • O mnie

  Istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta, które realizuje poprzez dokładną diagnostykę i zrozumiałe opisanie problemu. Standardem w moim leczeniu jest praca z użyciem mikroskopu lub lupach powiększających, wykorzystanie koferdamu, oraz bezbolesność zabiegów. W pracy duży nacisk kładę na rozwój umiejętności, uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach oraz inwestując w nowoczesny sprzęt i używając najlepszych materiałów stomatologicznych.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Przemysław Broda - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Patryk Kałuża

mikroskopowe leczenie kanałowe

 • O mnie

  Obecnie zajmuję się leczeniem endodontycznym (kanałowym) pod mikroskopem oraz nowoczesną stomatologią odtwórczą. W pracy posługuję się najnowocześniejszymi metodami, a wszystkie procedury wykonuję precyzyjnie w dużym powiększeniu. Pacjentów leczę z pasją i troskliwością, a ich zadowolenie dostarcza mi najwięcej satysfakcji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Włoskiego Towarzystwa Endodontycznego (Società Italiana di Endodonzia). Poświęcam się też roli nauczyciela akademickiego w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej Instytutu Stomatologii UJ. Prywatnie jestem entuzjastą ciepłej muzyki, klasycznych motocykli i nowoczesnych technologii.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Patryk Kałuża - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Barbara Brzychczy

mikroskopowe leczenie kanałowe

 • O mnie

  Specjalizuję się w nowoczesnym leczeniu endodontycznym pod mikroskopem. Dokładam starań, aby każda wizyta przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Podczas pracy dążę dotego, aby wszystkie oczekiwania Pacjenta dotyczące leczenia były w spełnione. Oprócz pracy klinicznej zajmuję się pracą naukową. Jestem autorką artykułów naukowych pt. ,,Metody oceny żywotności i wrażliwości miazgi zębów", opublikowanego w czasopiśmie naukowym ,,Endodoncja w praktyce" oraz arytkułu pt. ,,Leczenie endodontyczne zębów ze znaczną krzywizną kanałów- opis przypadku", opublikowany w ,,Twoim Przeglądzie Stomatologicznym". Dodatkowo pełnię funkcję nauczyciela akademickiego w Katedrze Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją UJ. Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Posiadam dyplom specjalisty ze stomatologii zachowawczej z endodoncją, który uzyskałam po trzyletnim szkoleniu specjalizacyjnym w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i konferencjach naukowych. W chwilach wolnych lubię piesze wędrówki po górach, hobbistycznie zajmują się także projektowaniem i szyciem ubrań.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Barbara Brzychczy - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Dorota Guzik

mikroskopowa stomatologia zachowawcza, mikroskopowe leczenie kanałowe

 • O mnie

  Podczas leczenia najbardziej zależy mi na poczuciu bezpieczeństwa pacjenta, dlatego staram się aby każdy zabieg przebiegał bezstresowo oraz bezboleśnie. Uważnie słucham, tłumaczę jak mogę pomóc i na czym będzie polegało leczenie tak, aby każdy był świadomy całego procesu. Z przyjemnością przyjmuję najmłodszych pacjentów dla których wytworzenie przyjaznej atmosfery podczas wizyty jest według mnie najważniejsze. Stomatologia to idealne połączenie pomiędzy sztuką i nauką dlatego zdecydowałam się na ten zawód. W mojej pracy bardzo lubię kontakt z ludźmi, każdy pacjent to osobna ciekawa historia, nie tylko medyczny przypadek. Robię to co kocham i cieszę się, że mogę pomagać innym. Dlatego na co dzień staram się zarazić pacjentów pozytywną energią i uśmiechem. Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów miałam również okazję szkolić się na Uniwersytecie “Tor Vergata” w Rzymie. Zawodowo najbliższa jest mi stomatologia zachowawcza oraz endodoncja, z których obecnie odbywam staż specjalizacyjny w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W wolnych chwilach delektuję się pizzą, pływam i szusuję na nartach.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Dorota Guzik - ZnanyLekarz.pl

lek. dent.
Katarzyna Macikowska

chirurgia stomatologiczna

 • O mnie

  Pacjent dla mnie to przede wszystkim człowiek, o którego musze zadbać i przeprowadzić leczenie tak, aby zapewnić mu maksimum komfortu. W trakcie pracy zawsze kieruję dobrem pacjenta opartym na wnikliwej analizie jego zdrowia. Wszystkim osobom, z którymi pracuję, staram się dać dużo uśmiechu, pogody ducha i pozytywnej energii. Jestem Absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, ponadto poszerzam moją wiedzę i prowadzę badania naukowe w trakcie studiów doktoranckich. Edukuję też młodych dentystów w trakcie zajęć na UJ.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Katarzyna Macikowska - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Kinga Baran

mikroskopowa stomatologia zachowawcza, mikroskopowe leczenie kanałowe

 • O mnie

  Decyzję o zostaniu dentystą podjęłam już w liceum, głównym motywatorem była chęć pomocy innym. Najważniejsza jest dla mnie bezpośrednia praca z pacjentem, to właśnie w trakcie leczenia mogę wykorzystać w praktyce moje umiejętności. W trakcie codziennej pracy dużo tłumaczę, odpowiadam na wszystkie pytania, staram się opisywać wszystko prostym językiem, przygotowuję plany leczenia. W wolnym czasie planuję podróże, chodzę do kina lub słucham dobrej muzyki. Lubię kuchnię azjatycką, zdecydowanie tez wolę jeść niż gotować Na pytanie jaki zawód bym wybrała gdybym nie została stomatologiem odpowiadam: „Nie ma takiego zawodu!”

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Kinga Baran - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Kinga Ptak

mikroskopowa stomatologia zachowawcza, mikroskopowe leczenie kanałowe

 • O mnie

  Jestem stomatologiem z pasją i zaangażowaniem. Uśmiech jest dla mnie ważną częścią wizerunku, więc dokładam wszelkich starań, żeby moi pacjenci mogli z dumą pokazywać swoje zęby. Odbywam szkolenia z zakresu estetyki stomatologicznej, endodoncji, protetyki. Ciągle poszerzam swoją wiedzę. Każde leczenie przeprowadzam bardzo dokładnie, aby zęby moich pacjentów służyły im przez długie lata. Zawsze leczenie zaczyna się od dokładnego zaplanowania i zaakceptowania planu przez pacjenta. Dobra komunikacja jest równie ważna, jak dobre leczenie. Korzystam z najlepszych materiałów i nowoczesnych technologii, aby leczenie odbyło się na najwyższym poziomie. Współpracuję z zespołem specjalistów, dzięki czemu trudne staje się łatwe, a nie możliwe wykonalne.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Kinga Ptak - ZnanyLekarz.pl

lek. dent.
Marta Gizicka-Stopińska

protetyka, mikroskopowe leczenie zachowawcze

 • O mnie

  Stomatologia to dla mnie nie tylko praca. To pasja, dzięki której mogę realizować swoje zamiłowania estetyczne. Zdrowie i piękno idą w parze dlatego jestem zwolenniczką naturalnego piękna. Czasami mniej znaczy więcej - doceniam zdobycze współczesnej stomatologii, które pozwalają często mniejszym nakładem i mikroingerencją uzyskać maksymalny efekt. W 2012 roku ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Zajmuję się stomatologią zachowawczą i estetyczną oraz leczeniem protetycznym. Nieustannie wzbogacam swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach. Prywatnie lubię modę, literaturę, gram na wiolonczeli i spędzam aktywnie czas z dziećmi.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Marta Gizicka-Stopińska - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Tatyana Gomma

mikroskopowa stomatologia zachowawcza, stomatologia dziecięca

 • O mnie

  Zajmuję się anatomiczną odbudową zębów, leczeniem zachowawczym pod mikroskopem oraz leczeniem najmłodszych pacjentów. W leczeniu najważniejsze są dla mnie komfort Pacjenta podczas zabiegów, precyzja oraz estetyka wykonanej pracy. Skupiam się na tym, aby każdy pacjent był dobrze poinformowany o przebiegu leczenia oraz, żeby wizyta była bezstresowa i bezbolesna. Jestem absolwentką Kijowskiego Uniwersytetu Medycznego. Po ukończeniu studiów dokonałam nostryfikacji dyplomu w Warszawskim Uniwersytecie Medycznym i odbyłam staż podyplomowy w Polsce.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Tatyana Gomma - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Jan Miech

implanty, chirurgia stomatologiczna

 • O mnie

  Specjalista Chirurgii Stomatologicznej Absolwent Oddziału Stomatologii Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie 2008r. Stomatologia to jego pasja. Specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej i implantologii . W 2011 r. Odbył praktyki w Iceo - Instituto Cearense de Especialidades Odontológicas Fortaleza, Brazylia. Stale podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach. Aktywny członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Chirurgii i Implantoprotetyki Stomatologicznej oraz Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. „Moim nadrzędnym celem jest zapewnienie wysokiej jakości leczenia, zgodnie z najnowszą wiedzą stomatologiczną, a kluczem do dobrego leczenia jest indywidualne podejście do każdego pacjenta”

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Jan Miech - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Aleksandra Ślacan

mikroskopowa stomatologia zachowawcza

 • O mnie

  Stomatologia jest dla mnie pasją, której poświęcam się z osobistym zaangażowaniem, a swoich pacjentów traktuję w pełni indywidualnie. Szczegółowy wywiad, konsultacja z pacjentem i przygotowanie dokładnego planu leczenia są dla mnie bardzo ważne. Zawsze staram się być dobrze przygotowana merytorycznie do pracy, ciągle poszerzam swoją wiedzę. Wdrażam aktualne standardy leczenia, korzystam tylko z nowoczesnego sprzętu i najwyższej jakości materiałów. Ładny uśmiech to nie tylko zdrowie, ale także istotny element naszego wizerunku, dlatego współpracując z zespołem specjalistów dążę do jak najlepszego efektu leczenia. Cenię sobie przeprowadzanie zabiegów w sposób bezbolesny i komfortowy dla pacjenta, moje pozytywne usposobienie sprawia, że nawet najmłodsi pacjenci chętnie siadają na fotelu. Największą satysfakcją jest dla mnie zadowolenie moich pacjentów i duma z jaką pokazują swoje zęby

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Aleksandra Ślacan - ZnanyLekarz.pl