Obserwuj nas:

Nie musisz martwić się poszukiwaniem specjalistów w różnych lokalizacjach - sprawdź poniżej kto z nami pracuje:Zespół 32NS

Zajmujemy się kompleksowo zdrowiem naszych pacjentów, dlatego nasi lekarze specjalizują się we wszystkich obszarach nowoczesnej stomatologii:
– endodoncja (leczenie kanałowe),
– chirurgia,
– implantologia,
– periodontologia (choroby dziąseł),
– ortodoncja,
– stomatologia zachowawcza,
– protetyka.

Ewa Trystuła

Lekarz dentysta, specjalizacja endodoncja - leczenie kanałowe, stomatologia zachowawcza

 • Biogram

  Jestem stomatologiem, absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i doświadczenie. Chętnie uczestniczę w konferencjach i szkoleniach stomatologicznych, zarówno zagranicznych, jak i polskich. Najwięcej radości sprawia mi stomatologia zachowawcza i endodoncja (leczenie kanałowe). W tym zakresie odbyłam 3-letni staż specjalizacyjny pod okiem najlepszych specjalistów w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie zwieńczony zdanym egzaminem Państwowym w 2015 roku. Poza ciągłym zdobywaniem dodatkowych kwalifikacji i doświadczenia, moim celem jest doskonalenie jakości obsługi moich pacjentów.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Ewa Trystuła - ZnanyLekarz.pl

Elena Miszczak

Lekarz dentysta, stomatologia zachowawcza, endodoncja - leczenie kanałowe

 • Biogram

  Wydaje mi się, że to pacjent, a nie lekarz powinien podjąć decyzję o takim czy innym leczeniu, dlatego zanim do niego dojdzie rozmawiamy, szukamy alternatyw, rozwiewamy wątpliwości. W leczeniu najważniejsze są dla mnie bezbolesność wykonywanych zabiegów, precyzja oraz estetyka. Zajmuję się anatomiczną odbudową zębów, endodoncją pod mikroskopem oraz leczeniem najmłodszych pacjentów, w stosunku do których zawsze staram się odnaleźć indywidualne podejście. Jako lekarz dentysta skupiam się na tym, aby każdy pacjent czuł się u mnie w gabinecie komfortowo, a wizyta była bezstresowa i bezbolesna. Jestem absolwentką wydziału lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Elena Miszczak - ZnanyLekarz.pl

Przemysław Broda

Lekarz dentysta, stomatologia zachowawcza, endodoncja-leczenie kanałowe

 • Biogram

  Ukończyłem studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Istotne jest dla mnie indywidualne podejście do pacjenta, które realizuje poprzez dokładną diagnostykę i zrozumiałe opisanie problemu. Standardem w moim leczeniu jest praca z użyciem mikroskopu lub lupach powiększających, wykorzystanie koferdamu, oraz bezbolesność zabiegów. W pracy duży nacisk kładę na rozwój umiejętności, uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach oraz inwestując w nowoczesny sprzęt i używając najlepszych materiałów stomatologicznych.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Przemysław Broda - ZnanyLekarz.pl

Ewa Woźniak

Lekarz dentysta, specjalizacja protetyka, stomatologia zachowawcza

 • Biogram

  Już podczas studiów na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego zainteresowała mnie protetyka stomatologiczna, w tej dziedzinie kształcę się realizując program trzyletniego stażu specjalizacyjnego. Wiele czasu poświęcam na przystępne wytłumaczenie Pacjentowi możliwości leczenia, tak aby Pacjent mógł świadomie uczestniczyć w tym procesie. Szczególnie ważne jest dla mnie połączenie rzetelnej, opartej na wynikach badań naukowych wiedzy teoretycznej z precyzją wykonywanych zabiegów, dlatego też biorę udział w licznych szkoleniach i kursach praktycznych z zakresu stomatologii zachowawczej i protetyki.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Ewa Woźniak - ZnanyLekarz.pl

Patryk Kałuża

Lekarz dentysta, endodoncja (leczenie kanałowe), stomatologia zachowawcza

 • Biogram

  Jestem lekarzem dentystą, absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Obecnie zajmuję się leczeniem endodontycznym (kanałowym) pod mikroskopem oraz nowoczesną stomatologią odtwórczą. W pracy posługuję się najnowocześniejszymi metodami, a wszystkie procedury wykonuję precyzyjnie w dużym powiększeniu. Pacjentów leczę z pasją i troskliwością, a ich zadowolenie dostarcza mi najwięcej satysfakcji. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego oraz Włoskiego Towarzystwa Endodontycznego (Società Italiana di Endodonzia). Poświęcam się też roli nauczyciela akademickiego w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej Instytutu Stomatologii UJ. Prywatnie jestem entuzjastą ciepłej muzyki, klasycznych motocykli i nowoczesnych technologii.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Patryk Kałuża - ZnanyLekarz.pl

Katarzyna Macikowska

Lekarz dentysta, specjalizacja chirurgia stomatologiczna

 • Biogram

  Jestem Absolwentką Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum, ponadto poszerzam moją wiedzę i prowadzę badania naukowe w trakcie studiów doktoranckich. Edukuję też młodych dentystów w trakcie zajęć na UJ. Pacjent dla mnie to przede wszystkim człowiek, o którego musze zadbać i przeprowadzić leczenie tak, aby zapewnić mu maksimum komfortu. W trakcie pracy zawsze kieruję dobrem pacjenta opartym na wnikliwej analizie jego zdrowia. Wszystkim osobom, z którymi pracuję, staram się dać dużo uśmiechu, pogody ducha i pozytywnej energii.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Katarzyna Macikowska - ZnanyLekarz.pl

Aneta Furtak

Lekarz dentysta, specjalizacja periodontologia (choroby dziąseł)

 • Biogram

  Ukończyłam kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Aktualnie specjalizuję się w wąskiej dziedzinie stomatologii, w leczeniu choroby przyzębia parodontozy (choroby dziąseł). Na podstawie szczegółowego badania przygotowuję dla pacjenta plan leczenia, następnie realizujemy założenia przedstawionego harmonogramu. Wszystkie zabiegi wykonuję w powiększeniu (lup stomatologicznych albo mikroskopu), dzięki czemu wiem, że są perfekcyjnie wykonane. Proces leczenia traktuję jako pracę zespołową pacjenta i moją, dlatego dużą uwagę kieruję na edukację, wyjaśnienie celu oraz kolejnych zaplanowanych kroków.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Aneta Furtak - ZnanyLekarz.pl

Piotr Chomiuk

Lekarz dentysta, specjalizacja protetyka

 • Biogram

  Dzień dobry, mam na imię Piotr i w pracy zawodowej zajmuję się głównie protetyką stomatologiczną, czyli rekonstrukcją zniszczonych lub brakujących zębów. Nie jest mi obca stomatologia zachowawcza, endodoncja oraz chirurgia. Wydaje mi się, że stomatologia nie jest moją jedyną pasją ale wszyscy znajomi i rodzina mówią, że jak zacznę mówić o zębach to oczy mi się świecą i nie mogę przestać o nich opowiadać. Pochodzę z pięknego wschodu Polski, z Lubelszczyzny, a w Krakowie żyję już 11 lat. Moje hobby to sporty: narty, tenis, windsurfing i żeglarsto, CrossFit. Ukończyłem kierunek lekarsko-dentystyczny na UJ w Krakowie, obecnie kończę specjalizację z dziedziny Protetyki Stomatologicznej, a także jestem nauczycielem akademickim.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Piotr Chomiuk - ZnanyLekarz.pl

Anna Wija

Lekarz dentysta

 • Biogram

  Pracę z moimi pacjentami zaczynam od pełnej diagnozy i omówienia stanu ich zdrowia. Jest to kluczowe działanie, które pozwala bezpiecznie i bezstresowo pomagać innym. Bardzo lubię leczyć dzieci, to ważni i wymagający pacjenci. Przekonanie ich do dbania o zęby i do tego, że dentysta jest fajny, może wpłynąć pozytywnie na wiele aspektów ich życia. Interesują mnie zagadnienia protetyki i stomatologii estetycznej, dlatego chętnie biorę udział w szkoleniach i konferencjach. Skończyłam Collegium Medicum na Uniwersytecie Jagiellońskim. Moje hobby to góry, piesze wędrówki sprawiają mi wiele frajdy, a także bieganie i wieczory z przyjaciółmi spędzone przy grach planszowych.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Anna Wija - ZnanyLekarz.pl

Kinga Pielech

Lekarz dentysta

 • Biogram

  Jako dziecko chodziłam z siostrą na przeglądy do szkolnego dentysty. Pchałam się na fotel jako pierwsza i z ciekawością zerkałam na to, co robi lekarz. Wtedy zrodził się w mojej głowie pomysł aby zostać lekarzem dentystą, który zrealizowałam jako dorosła osoba. Skończyłam studia na kierunku lekarsko-dentystycznym na UJ i dalej się kształcę (konferencje, szkolenia), żeby moją wiedzę przekładać na zdrowie pacjentów. Podczas pracy jestem spokojna, uśmiechnięta, tłumaczę kolejne kroki leczenia, pacjent czuje wtedy, że ma kontrolę nad przebiegiem zabiegu. Najwięcej frajdy daje mi kontakt z ludźmi oraz zadowolenie pacjenta. Poza tym fajnie jeśli, przychodzi do gabinetu osoba, która ze względu na strach nie była u dentysty 5, 10 lat, a po wizycie u Ciebie zapisuje się na kolejną. To jest dopiero satysfakcja! Lubię aktywność fizyczną (rower, narty, góry) - sport to endorfiny, motywuje, napędza do działania, relaksuje i oczyszcza umysł po ciężkim dniu. :)

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl
  Kinga Pielech - ZnanyLekarz.pl

Kinga Grzegocka

Lekarz dentysta - specjalizacja ortodoncja

 • Biogram

  Całe swoje stomatologiczne życie poświęcam poszerzeniu wiedzy o ortodoncji, czyli prostowaniu zębów i tworzeniu fantastycznych uśmiechów. Plan leczenia szczegółowo omawiam z pacjentem - bardzo ważne jest dla mnie, żeby poszczególne etapy leczenia były jasne i zrozumiałe. Piękny zdrowy uśmiech to „wisienka na torcie”, pod którą kryją się lata samodzielnej pracy pacjenta, pracy innych lekarzy i na koniec mojej. Zakończenie leczenia to zawsze wspaniały moment, nie tylko dla pacjenta ale i dla mnie, daje mi ogromną satysfakcję . Najbardziej cieszą mnie piękne uśmiechy pacjentów! Jestem specjalistą ortodoncji, swoje umiejętności mogę potwierdzić pozytywnym wynikiem Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego. Pracuję również ze studentami - jestem nauczycielem akademickim w Katedrze i Zakładzie Ortodoncji Instytutu Stomatologii Collegium Medicum UJ w Krakowie.

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl

Krzysztof Jakóbik

Higienista

 • Biogram

 • Zarezerwuj wizytę

  tel. 504 333 063
  email: info@32dentistry.pl